AKTUALITY


Celkem 88 hodin rozvoje manažerských dovednostíManažerská "kuchařka" - základna pro praxi10 celodenních setkání jednou za měsíc: vždy třetí čtvrtek v měsíci4 On-line setkání jako možnost naučit se řídit lidi na dálku První setkání 17. 10. 2019, Hradec Králové, Třída Karla IV. 493 Více informací o obsahu a tématech ZDE nebo níže v textu

Zveme vás opět na Veletrh cestovního ruchu v Hradci Králové, do našeho červeného stanu v prvním patře. Přijďte se dozvědět o tom, jak může probíhat individuální či skupinová doprovázená pouť, v čem je jiná než obyčejný výlet a co zajímavého vám může vnést do života, na osobní i pracovní úrovni. Máte také možnost si vyzkoušet metodu Human Design a...

Vedení lidí je neustálá alchymie - balancování mezi naplňováním cílů firmy a tím, co do tohoto procesu vnáší lidský faktor. Ten je neustále proměnlivý a tím z vedení lidí činí celoživotní proces učení. Proto doplňujeme kurzy rozvoje dovedností o cyklus časově nenáročných a přesto dlouhodobě zaměřených setkání. V tomto programu můžete:

Podnikání je jízda do neznámého směru, která je tvořena z nekonečné řady rozhodnutí. Rozhodujeme se v rámci každého dne, v investičních, strategických i přelomových záležitostech. Nikdo z nás nesejme odpovědnost za tíži úspěchu či neúspěchu. Lze se vůbec ujistit, zda moje aktuální rozhodnutí je to správné?

Druhý workshop v trutnovském Centru inovativního podnikání www.ciptu.cz se opravdu vydařil. Účastníci si ujasnili, v jaké míře je jejich podnikání zdravě nastaveno a jaké mají udělat kroky k tomu, aby jejich firma prospívala do budoucna. Držíme moc palce a děkujeme za jejich nasazení a otevřenost.

Stručně a krátce - užili jsme si to. Povídali jsme si s lidmi, zjišťovali jejich preference a užili jsme si prima večeři. Zpětně se omlouváme sběračům tužek, kalendářů a bonbónků, že jsme neuspokojili jejich všetečné potřeby. Ale ani do budoucna to dělat nehodláme.